PIETER BRUEGEL. HANS ART. Olja på duk, Värdshusscen, 1600-1700-tal.

310754. PIETER BRUEGEL. HANS ART. Olja på duk, Värdshusscen, 1600-1700-tal.

52 x 62 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 62 cm.

Åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 728