MAX WALTER SVANBERG. TRYCK, 3 stycken, osignerade.

3107441. MAX WALTER SVANBERG. TRYCK, 3 stycken, osignerade.

"Andakt".
Bildmått ca 33x28,5cm.
Rammått ca 59,5x47,5cm.
"Morgonrodnad".
Bildmått ca 33x30cm.
Rammått ca 59,5x47,5cm.
"Två systrar".
Bildmått ca 37,5x29cm.
Rammått ca 59,5x47,5cm.

Sedvanligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Andakt".
Bildmått ca 33x28,5cm.
Rammått ca 59,5x47,5cm.
"Morgonrodnad".
Bildmått ca 33x30cm.
Rammått ca 59,5x47,5cm.
"Två systrar".
Bildmått ca 37,5x29cm.
Rammått ca 59,5x47,5cm.

Antal besök: 289