PARTI TENNSOLDATER, 1900-tal.

PARTI TENNSOLDATER, 1900-tal.
310735. PARTI TENNSOLDATER, 1900-tal.

Höjd ca 3-5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 3-5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 348