MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

310734. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 stolar, bordets diameter 110, höjd 74, 2 iläggsskivor 40 cm.

Kraftigt slitage, repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777