SOFFBORD samt SIDOBORD, Ikea.

SOFFBORD samt SIDOBORD, Ikea.
3107336. SOFFBORD samt SIDOBORD, Ikea.

Soffbord märkt 802.759.48
Höjd 52,5, diameter 80 cm.

Sidobord märkt 802.701.25.
Höjd 52 cm, storlek ca 77x40 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken förekommer.
Mindre fanérskada på sidobordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffbord märkt 802.759.48
Höjd 52,5, diameter 80 cm.

Sidobord märkt 802.701.25.

Bruksslitage.
Repor, märken förekommer.

Antal besök: 1 243