HÄNGARE / HYLLA, rustik stil.

HÄNGARE / HYLLA, rustik stil.
3107207. HÄNGARE / HYLLA, rustik stil.

Höjd ca 31 cm
Bredd ca 87 cm
Djup ca 16 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm
Bredd ca 87 cm
Djup ca 16 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 455