BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets fjärde kvartal.

31071. BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets fjärde kvartal.

Fanerad med valnöt, dekor med pilaster kolonner, beslag i mässing. Längd 92, bredd 48, höjd 93 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 831