Tekanna, "Terma", Stig Lindberg, Gustavsberg.
Kanna, osxblodsglasyr, signerad.
Textil, Disney.
Fat, Arabia.
Bruksslitage.
Textil, Disney.
Fat, Arabia.
Bruksslitage.