ARMBAND, SYDAMERIKANSKT 22 KARAT GULD.

3106944. ARMBAND, SYDAMERIKANSKT 22 KARAT GULD.

dubbel tillplattad trottoarkant till hummerklolås,
stämplad B500, 916,
21cm lång,
trasig säkerhetskedja.
9,16 g total bruttovikt.

säkerhetskedja trasig, lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

stämplad B500, 916,
21cm lång,
trasig säkerhetskedja.
9,16 g total bruttovikt.

Antal besök: 296