SPEGEL, fasettslipat glas, 19/2000-tal.

31064. SPEGEL, fasettslipat glas, 19/2000-tal.

90 x 150 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 150 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 862