BELECO, armbandsur, stål, 1950/60-tal.

3106352. BELECO, armbandsur, stål, 1950/60-tal.

Manuell, plexiglas, alarm, fixoflexarmband, diameter 33 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 723