BYRÅ, 5-lådig, 18/1900-tal.

BYRÅ, 5-lådig, 18/1900-tal.
310618. BYRÅ, 5-lådig, 18/1900-tal.

Längd 88 cm
Bredd 48 cm
Höjd 128 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Något beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 88 cm
Bredd 48 cm
Höjd 128 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Något beslag saknas.

Antal besök: 825