BORDSFOTOGENLAMPA samt METALLFÖREMÅL, 1900-tal.

310611. BORDSFOTOGENLAMPA samt METALLFÖREMÅL, 1900-tal.

Fotogenlampa, Höjd 49 cm

Metallföremål, nysilver, mässing, koppar.
Bland annat miniatyrföremål.

Ålders samt bruksslitage.
Fotogenlampa ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotogenlampa, Höjd 49 cm

Bland annat miniatyrföremål.

Ålders samt bruksslitage.
Fotogenlampa ej genomgången.

Antal besök: 1 297