SERVISDELAR, 13 delar, "Ranka", Gustavsberg samt Langenthal, 1900-tal.

310549. SERVISDELAR, 13 delar, "Ranka", Gustavsberg samt Langenthal, 1900-tal.

6 Djupa tallrikar, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg, Diam: 21 cm.
1 Tallrik, blomdekor, Langenthal, Suisse, Diam: 26,5 cm.
6 Assietter, blomdekor, Langenthal, Suisse, Diam: 19 cm.

Bruksslitage, små nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 218