MANUEL ESCUDER FERRER. Tivoli.

3105032. MANUEL ESCUDER FERRER. Tivoli.

Akvarell och bläck på papper fäst på kartong
Signerad. På baksidan, en stämpel från Joaquim Renart-samlingen
11,6x15,5 cm.

I gott skick. På baksidan, spår av lim. Målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

11,6x15,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 126