PARTI TENN, 4 delar, bla kanna.

31049. PARTI TENN, 4 delar, bla kanna.

Kanna i rokokomodell, otydliga stämplar. Kannans höjd 22.

Slitage, skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador och bucklor.

Antal besök: 1 116