APPLE, iPod, 4th Generation U2 Special Edition Black/Red (20 GB).

3104804. APPLE, iPod, 4th Generation U2 Special Edition Black/Red (20 GB).

Med laddstation.

Slitage, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Gert Klötzke Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Med laddstation.

Tema

Gert Klötzke Collection

Antal besök: 1 036