AXEL TÖRNEMAN. Litografier i mapp, 7 st efter original av Axel Törneman.
310466. AXEL TÖRNEMAN. Litografier i mapp, 7 st efter original av Axel Törneman.
Litograferad upplaga i 300 ex, numrerade och stämlade med ett faksimil av ett monogram, som Axel Törneman brukade använda vid tiden.
61/300.
31,7 x 22,6 cm.
61/300.
31,7 x 22,6 cm.