Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Övrigt
BERT HÅGE HÄVERÖ. "Gravöl", Tryck, signerad samt numrerad 108/200.
310423. BERT HÅGE HÄVERÖ. "Gravöl", Tryck, signerad samt numrerad 108/200.
31 x 40 cm.
Gulnad, bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 40 cm.
Gulnad, bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
2 996