CHIFFONJÈ, 1800-tal.

CHIFFONJÈ, 1800-tal.
31041. CHIFFONJÈ, 1800-tal.

Fanerad i alm/björk, kolonn pilastrar, rombformade nyckelskyltar i ben, inredd med nio lådor och fack. Nycklar. Längd 109, bredd 52, höjd 125 cm.

Slitage, delvis omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!
31041. CHIFFONJÈ, 1800-tal.

Slitage, delvis omarbetad.

Antal besök: 834