Poster (flaskor och korkar), inramad med glas, 80 x 60 cm.
Poster (rullskridskor), inramad med glas, 58 x 52 cm.
Plåt (grön bakgrund), märkt 1989, med träram, rammått 52 x 39 cm.
Plåt (vit bakgrund), 50 x 31 cm.
Pappskylt (clown).67 x 39 cm.
Pappskylt (tomte), 37 x 49 cm.
Repor, märken, skav, fuktskador på pappskyltarna, mindre skada på glas.
Pappskylt (clown).67 x 39 cm.