DUNKAR, 4 st, "Castrol motoroil", 1950-tal.

310393. DUNKAR, 4 st, "Castrol motoroil", 1950-tal.

Grönlackad metall.
Höjd 31 cm.

Slitage, repor, bucklor, en saknar handtag, en saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönlackad metall.
Höjd 31 cm.

Antal besök: 835