KISTA PÅ BEN, kurbits, 1900-tal.

310390. KISTA PÅ BEN, kurbits, 1900-tal.

Insida av lock märkt Elisabet.
Längd 42 cm.
Bredd 30 cm.
Höjd 60 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42 cm.
Bredd 30 cm.
Höjd 60 cm.

Nycklar saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 930