FÅTÖLJ, SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-tal.

31037. FÅTÖLJ, SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-tal.

Serveringsvagnens mått: längd 75, bredd 46, höjd 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 925