SOFFA, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

310360. SOFFA, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

Längd 135 cm.

Slitage samt fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm.

Slitage samt fläckig klädsel.

Antal besök: 757