ULF SUCKSDORFF. "Nytorget Stockholm 1951", olja på duk, signerad samt daterad.

310348. ULF SUCKSDORFF. "Nytorget Stockholm 1951", olja på duk, signerad samt daterad.

38 x 46 cm.
Signerad samt daterad på baksidan.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 708