KRISTALLPLAFOND, 1900-talet.

KRISTALLPLAFOND, 1900-talet.
310302. KRISTALLPLAFOND, 1900-talet.

Kristallkrona i sex våningar och med 6 ljuspunkter
Mässing med dekor av blommor
Diameter 43 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad
Lösa prismor medföljer i påse - se bild
Sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing med dekor av blommor
Diameter 43 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad
Sned.

Antal besök: 1 186