KLAFFBORD/SOFFBORD, ett par, engelsk stil, 1900-tal.

310293. KLAFFBORD/SOFFBORD, ett par, engelsk stil, 1900-tal.

Med mässingsdetaljer. Höjd 53 cm, längd 125 cm, bredd utfällt 83 cm.

Fuktmärken, repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktmärken, repor, slitage.

Antal besök: 2 330