2 st dalahästar, 1900-tal.
10 st diverse julfiguriner.
2 st miniatyrvaser, 1800-tal.
1 st ägghöna i originalkartong.
Bruksslitage, ej genomgånget.
2 st dalahästar, 1900-tal.
10 st diverse julfiguriner.
2 st miniatyrvaser, 1800-tal.
Bruksslitage, ej genomgånget.