Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ULF SUCKSDORFF. "Den rödhåriga från Uppsala", olja på duk, signerad U Sucksdorff-54.
310217. ULF SUCKSDORFF. "Den rödhåriga från Uppsala", olja på duk, signerad U Sucksdorff-54.
60 x 41 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 41 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 369