(10 delar inklusive lock).
Figurin, dansande kvinna, Schaubach, Kunst, bra skick.
3 st bebisar, biskviporslin, 1800-tal.
2 st lockdosor, 1900-tal.
1 st tazza, Italien, 1900-tal.
Med mera.
Bruksslitage, ej genomgånget.
(10 delar inklusive lock).
2 st lockdosor, 1900-tal.
Med mera.
Bruksslitage, ej genomgånget.