SPEGEL, förgylld med svarta detaljer, fasettslipat glas.

310198. SPEGEL, förgylld med svarta detaljer, fasettslipat glas.

78 x 68 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 68 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 525