TAKARMATUR med prsimor, sent 1900-tal.

310170. TAKARMATUR med prsimor, sent 1900-tal.

Höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 683