BORDSTELEFON, L.M Ericson, Stockholm, 1800-talets sista fjärdedel.

310156. BORDSTELEFON, L.M Ericson, Stockholm, 1800-talets sista fjärdedel.

Höjd ca 22 cm.
Mikrofondelen bland annat märkt Patented OCT. 29 1895.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 028