REKLAMSKYLTAR, 5 st, 1950/60-tal.

3101557. REKLAMSKYLTAR, 5 st, 1950/60-tal.

Corona saft, papp, 70 x 50 cm.
Corona saft, inramat papper utan glas, 39 x 29 cm.
Ötker fruktsoppa, masonit, 70 x 50 cm.
Felix, papp med utvikbart ställ på baksidan, 31 x 55 cm.
Pop 64, masonit, höjd 85 cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav, fläckar, smuts, blekningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pop 64, masonit, höjd 85 cm.

Antal besök: 561