SÄNGBORD, ett par, Pirko Stenros, "LA 1102", Muurame.

310141. SÄNGBORD, ett par, Pirko Stenros, "LA 1102", Muurame.

Björk. Längd 52, bredd 52, höjd 42 cm.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt bruksslitage.

Antal besök: 3 004