ARIEL, Gaffel, blandat, 1950-tal, England.

3101391. ARIEL, Gaffel, blandat, 1950-tal, England.

Totalhöjd: ca 90 cm

Visning: Digital

Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Obs! Ett par fordon står på andra platser, se auktionsbeskrivning. Köpare meddelas separat.

Utlämningsdag: Fredag 1 december kl 09.00 - 16.00

För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com

Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Bruksslitage
Rostförekommer
Skador finns.

Tema

The Autumn Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd: ca 90 cm

Visning: Digital

Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Bruksslitage
Rostförekommer
Skador finns.

Tema

The Autumn Collection

Antal besök: 322