ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE med kedja, 14k/18k guld, 1900/2000-tal.

310131. ÖRHÄNGEN 1 par samt HÄNGE med kedja, 14k/18k guld, 1900/2000-tal.

Örhängen 1 par, 18k guld, pigglängd ca 9 mm.
Hänge i form av kors, 14k guld, höjd ca 1,5 cm.
Kedja, 18k guld, längd ca 35 cm.
Vikt ca 1,8 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 1,8 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 817