GOLVLAMPA, skinn imitation, Sverige, 1900-talets andra hälft.

310098. GOLVLAMPA, skinn imitation, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Höjd 142 med skärm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 142 med skärm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 543