STOLAR 6 st, gustaviansk stil, enligt uppgift inköpta Nordiska Kompaniet, 1960-tal.

310090. STOLAR 6 st, gustaviansk stil, enligt uppgift inköpta Nordiska Kompaniet, 1960-tal.

Klädda sittsar.

Slitage, fläckar, enstaka skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda sittsar.

Antal besök: 838