SLAGLÅSGEVÄR, Sverige, 1800-tal.

310087. SLAGLÅSGEVÄR, Sverige, 1800-tal.

Kolvens längd 126 cm.

Bruksslitage
Kolv med lagning
Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kolvens längd 126 cm.

Bruksslitage
Kolv med lagning
Avslag.

Antal besök: 1 302