HÖRNVITRINSKÅP, olika träslag, välvt glas, 1900-talets mitt.

310086. HÖRNVITRINSKÅP, olika träslag, välvt glas, 1900-talets mitt.

2 hyllplan i glas
Höjd 142 cm
Bredd 70
Djup 46 cm.

Bruksslitage
Elen egenhändigt kopplad
Elen ej genomgången
Mindre fanérskador på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 hyllplan i glas
Höjd 142 cm
Bredd 70
Djup 46 cm.

Bruksslitage
Elen egenhändigt kopplad
Elen ej genomgången

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 820