ALFONS BORRELL PALAZON. Utan titel.

3100855. ALFONS BORRELL PALAZON. Utan titel.

Litografi. Signerad och numrerad 56/75
56x76 cm.

I gott skick. Liten böjning i ett hörn.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

56x76 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 426