Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
310055. CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 2 st, vikingamotiv, signerade och daterade 2005 samt numrerade 17/129 och 19/129.
« Tillbaka till föremålet