Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 2 st, vikingamotiv, signerade och daterade 2005 samt numrerade 17/129 och 19/129.
310055. CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 2 st, vikingamotiv, signerade och daterade 2005 samt numrerade 17/129 och 19/129.
14 x 49,5 cm.
Oramade.
Gör en kostnadsfri värdering!
14 x 49,5 cm.
Oramade.
Garpenhus Auktioner
804