TABURETT, mahogny, 1900-talets första hälft.

310040. TABURETT, mahogny, 1900-talets första hälft.

Sitthöjd 40 cm
Längd 51 cm
Bredd 35 cm.

Bruksslitage
Slag och märken på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40 cm
Längd 51 cm
Bredd 35 cm.

Bruksslitage
Slag och märken på benen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 677