DIVERSE KERAMIK, 7 delar, Gefle, 1900-talets första hälft.

310032. DIVERSE KERAMIK, 7 delar, Gefle, 1900-talets första hälft.

6 st vaser samt 1 st kruka.
Högsta mått 28,5 cm.

Bruksslitage, smuts, nedslipat från fabrik, etikettrester, nagg, kruka med kalkavlagring samt hårt slitage (krackelyr).

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st vaser samt 1 st kruka.
Högsta mått 28,5 cm.

Antal besök: 3 442