DIVERSE KERAMIK, Bo Fajans, 1900-talets första hälft.

310030. DIVERSE KERAMIK, Bo Fajans, 1900-talets första hälft.

Största mått 36 cm.
4 st fat.
Ett par ljusstakar, märkta ED (Ewald Dahlskog).

Bruksslitage, skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått 36 cm.
4 st fat.

Bruksslitage, skador, nagg.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 088