SKÅL, glas, Olle Brozén, Kosta Boda, 2000-tal.

310023. SKÅL, glas, Olle Brozén, Kosta Boda, 2000-tal.

Diameter 22, höjd 12 cm.

Bruksslitage, Repor på bottens insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22, höjd 12 cm.

Antal besök: 1 740