PÄLSKAPPA, persian, Päls-Bruno, 1900-tal.

3099698. PÄLSKAPPA, persian, Päls-Bruno, 1900-tal.

Mått armhåla till armhåla ca 44 cm. Längd ca 92 cm.

Bruksslitage. Ställvis håravfall. Trasig söm i armhåla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 424